©©яαρ¢ιмιѕιη..؟∂υямα..!!©©
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

©©яαρ¢ιмιѕιη..؟∂υямα..!!©©

•-)•––––i§TÉ ßù RåÞ ÿøLùmûzðù® hèÞ•-)•––––

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» HANGİ TAKIIM
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-07-03, 16:03 tarafından İbrahim_Rap

» GeNis AiLe Funs..Buraya..xD
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-07-03, 16:01 tarafından İbrahim_Rap

» super bi kişi testi
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:19 tarafından İbrahim_Rap

» CéZa'MmM
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:16 tarafından İbrahim_Rap

» koLeraa RESİMLERRRR 4
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:15 tarafından İbrahim_Rap

» KoLo FoToLaR..!!
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:14 tarafından İbrahim_Rap

» Sagopa Kajmer & Kolera – Zaman Alıcak İntikamımı Şarkı Sözleri
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:13 tarafından İbrahim_Rap

» Sagopa Kajmer Feat Kolera – Gidenler
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:12 tarafından İbrahim_Rap

» Sagopa Kajmer & Kolera – Sen Sevmeyi Hiç Bilmezsin
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2011-04-03, 17:12 tarafından İbrahim_Rap

Yılın En Gıcık Hazır Cevapları

5 posters
YazarMesaj
Stains

Stains

Kadın
яαρ ρυαηı :
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Right_bar_bleue

Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Empty
MesajKonu: Yılın En Gıcık Hazır Cevapları   Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2008-12-07, 21:32

Mansiyon ödülü

Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:

- Yemek ister misiniz efendim?

Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:

- Seçeneklerim neler?

Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:

- Evet veya hayır.

3 üncü lük ödülü

Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük bir tavuk bulamayınca, onu izleyen reyon görevlisine söylendi:

- Bu tavukların daha büyük olmaları mümkün değil mi?

Görevli tonton teyzeye takılmadan edemedi:

- Mümkün değil teyze, onlar ölü.

2 nci lik ödülü

Kamyon sürücüsü "dikkat, alçak köprü" ikaz levhasını fark ettiğinde iş işten çoktan geçmişti. Olanca hızıyla üst köprüye bindirdi ve orada sıkıştı kaldı. Arkasında kilometrelerce araç kuyruğu oluştuktan sonra trafik/kurtarma ekibi nihayet geldi. Kurtarıcı işine başlarken polis de gözleri sıkışmış kamyonda, sürücüye yaklaşarak söze girmiş olmak için sordu:

- Köprüye sıkıştınız, he?

Sürücü canı burnunda homurdandı:

- Yo, köprü taşıyordum, mazotum bitti.

1 inci lik ödülü

Trafik kuralı ihlali yapan kimsenin çıkmadığı uzun bir nöbetin sonunda polis nihayet aşırı hız yapan bir aracı durdurdu. Sürücü camı açtı. Ruhsat ve ehliyetini uzattı. Polis ceza makbuzunu cebinden çıkarırken keyifle gülümsedi.

- Sizi bütün gün bekledim.

Sürücü nasıl olsa cezamı öyle ya da böyle çekeceğim rahatlığıyla, iç çekerek cevap verdi.

- Anlıyorum memur bey. Elimden geldiği kadar hızlı gelmeye çalıştım ben de.

Polis, dakikalar süren gülmesi kesilmeyince adama eliyle git, git işareti yaptı ve adam cezadan kurtuldu.
Furkan_Rapçi
Yeni Üye
Yeni Üye
Furkan_Rapçi

Erkek
яαρ ρυαηı :
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Right_bar_bleue

тαкıмıη : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları D1e2ee3fede4072d5e25570sq7

MesajKonu: Geri: Yılın En Gıcık Hazır Cevapları   Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2008-12-08, 09:24

cok guzel yha emeğine sağlıkk
-aЧs'qüL
кσякυѕυz_-_α∂мιη
кσякυѕυz_-_α∂мιη
-aЧs'qüL

Kadın
İş/Hobiler : YOK
Lakap : ADMİN
яαρ ρυαηı :
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Right_bar_bleue

MadaLya : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları 1_mada10
Ruh Halim : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Pusuda10

Basarı
kişisel:
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Img_left40/40Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Empty_bar_bleue  (40/40)

MesajKonu: Geri: Yılın En Gıcık Hazır Cevapları   Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2008-12-08, 16:58

emeğine sağlık cok gusel
https://raptonik.yetkin-forum.com
MiśS ĐэαтнШisн
кσякυѕυz_-_α∂мιη
кσякυѕυz_-_α∂мιη
MiśS ĐэαтнШisн

Kadın
яαρ ρυαηı :
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Right_bar_bleue

MadaLya : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları 1_mada10
Ruh Halim : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Kustah10

Basarı
kişisel:
Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Img_left40/40Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Empty_bar_bleue  (40/40)

MesajKonu: Geri: Yılın En Gıcık Hazır Cevapları   Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2008-12-19, 20:14

1. GELENEKSEL GUSELLİK YARISMASI MESELA ATTIM AMA
BU ARADA SAOL EMEGİNE SAGLIK
Rapin_Dorugu

Rapin_Dorugu

Erkek
яαρ ρυαηı :

тαкıмıη : Yılın En Gıcık Hazır Cevapları 3cfc6cbe9b5f994873e98f5dp7

MesajKonu: Geri: Yılın En Gıcık Hazır Cevapları   Yılın En Gıcık Hazır Cevapları Icon_minitime2008-12-19, 20:20

saol eed olabilirr bnceee

Yılın En Gıcık Hazır Cevapları
1 sayfadaki 1 sayfası